بعد آن ها را کباب کنید

پژوهشگران میگویند هرچه سبزی مصرفی سبزتر باشد، حجم این ویتامین نیز بیشتر است، زیرا ویتامین K با کلروفیل در ارتباط است. HIV نام ویروسی است که موجب بیماری ایدز می شود.بعد از ابتلای فرد به ایدز، تا مدت ها ممکن است هیچ علامت آشکاری از بیماری ایدز وجود نداشته باشد، ولی خون و ترشحات بدن آلوده به HIV می باشد.هنوز درمان قطعی برای این بیماری شناخته نشده است. اولویت پزشکان برای تعیین ناحیه استخراج شکم و پهلو می باشد اما در موارد و شرایط خاص چربی از ران برداشت می گردد. برخی مواد سازنده روغن زیتون در تعیین رنگ آن نقش دارند.

ترکیب و سهم دقیق رنگدانهها رنگ نهایی روغن را تعیین میکنند. این چربیها میزان بیماریهای قلبی عروقی را کاهش داده و همچنین به کاهش چربی شکم کمک میکنند. اما زیتونهای رسیده، به دلیل رنگدانههای کاروتنوئید، روغنی زرد رنگ تولید میکنند. البته مقدار موجود در زیتونهای خام نسبت به زیتونهای رسیده بیشتر است. وقتی رژیم میگیرید، میزان کالری کمتری نسبت به آنچه بدن شما نیاز دارد، دریافت میکنید. مصرف بیش از حد امگا 6، که در رژیم استاندارد آمریکا رایج است ممکن است منجر به التهاب شود.

آجیل، دانه ها و تخم مرغ های مرغ علفخوار همچنین می توانند اسیدهای چرب امگا 3 را شامل شوند. درصد زیادی از شیر را آب تشکیل میدهد اما شامل موادی همچون ویتامین، مواد معدنی، پروتئین و همچنین ذرات ریز چربی نیز میباشد که در محلول شیر قرار دارد. لیپوپروتئین کم چگال یا کلسترول بد(LDL-C): در این تست میزان کلسترول موجود در ذرات لیپوپروتئین کمچگال (LDL) اندازه گیری میشود. تجمع توکسینها و چربیها در بافتهای بدن عامل سلولیت و احتباس آب محسوب میشود. چربی ها، که شامل گروه وسیعی از ترکیبات هستند معمولاً در حلال های آلی محلول هستند و در آب حل نمی شوند.

چربی می تواند انرژی بدن را تامین کند و باعث می شود ه مواد مغذی دیگر نیز بدرستی کار خود را انجام دهندچربی ها، که شامل گروه وسیعی از ترکیبات هستند معمولاً در حلال های آلی محلول هستند و در آب حل نمی شوند. چربی های ترانس در یک فرایند صنعتی تولید می شوند که هیدروژن را به روغن های گیاهی مایع اضافه می کند تا جامدات آنها را بیشتر کند. مارگارین (کره های گیاهی)، بیسکویتهای بیشکر (کراکرها) وکلوچهها(نان شیرینیها) همگی دارای کره نباتی “نسبتا هیدروژنه” هستند. 50میلی گرم از اسید های آمینه گلیسین و تیروزین را در لوله جداگانه بریزید.

1 فنجان شیر کم چرب را با 115 گرم آناناس تازه و یا کنسروی داخل مخلوط کن ریخته و به مدت 1 دقیقه آن ها را با هم مخلوط کنید. ویتامین ای (یک آنتی اکسیدان طبیعی): زیتونها در هر قاشق غذاخوری حاوی ۶/۱ میلی گرم ویتامین E هستند. یک قاشق غذاخوری ۸ درصد RDA ویتامین E را فراهم میآورد. این تمرین که به آن تمرین متناوب با شدت بالا هم میگویند، از ترکیب یک تمرین هوازی با شدت پایین و بعد یک تمرین هوازی با شدت بالا ایجاد میشود. و این میزان طبیعتا در خانمهای باردار و شیرده بالا می رود.

مصرف چربی های ترانس باعث افزایش سطح کلسترول LDL و کاهش سطح کلسترول HDL می شود. مصرف زیاد چربی های اشباع ممکن است در نهایت سطح کلسترول را افزایش دهد که خطر بیماری قلبی عروقی و سکته را افزایش می دهد. چربی های تک اشباع نشده ممکن است کلسترول LDL (چربی لیپوپروتئین – بد) را کاهش دهند و کلسترول HDL (چربی لیپوپروتئین با چگالی بالا) را در سطوح بالاتر حفظ کنند.

درواقع، نشاسته می تواند در کبد به چربی تبدیل شود و تری گلیسرید خون را بالا ببرد. البته دقت کنید اضافه کردن کره حیوانی برای کسانی که چربی خون بالایی دارند (کلسترول بالا) مناسب نیست و بهتر است با پزشک خود و متخصص قلب قبل از شروع این نوشیدنی چربی سوز مشاوره بگیرند. تحقیقات جدید نشان می دهد که چربی های ترانس تاثیری بدتر بر سلامت قلب دارند و باید محدود شوند. به گفته این تحقیق، تحقیقات نشان می دهد که هرگز نباید چربی اشباع شده با کربوهیدرات های تصفیه شده یا قند جایگزین شود زیرا این امر سلامت را بدتر می کند.

تری گلیسرید توسط بدن ما در رودۀ کوچک و هنگام افت قند سریع الجذب خون توسط کبد ساخته می شود. به همین خاطر، برای پیشگیری از یبوست، کاهش کلسترول خون، تنظیم قند خون و کاهش بیماریهای قلبی و عروقی توصیه میشود. مولکول های چربی تک اشباع نشده با اتم های هیدروژن اشباع نمی شوند هر مولکول چربی تنها برای یک اتم هیدروژن دارد. چربی یک ماده مغذی است. روغن ها همچنین از هر ماده ای هستند که با آب مخلوط نمی شوند و در لمس چرب هستند. چربی ماده ای مغذی است که به یک مقدار خاص برای سلامتی بدن لازم است.

آمادگی بیمار: آمادگی خاصی لازم نیست/ ورزش سنگین انجام نشود. اکثر بیمارانی که تزریق چربی انجام می دهند از نتایج عمل راضی می باشند ودر بسیاری از بیماران تزریق چربی می تواند به مقدار قابل توجهی چین وچروک وافتادگی صورت را کاهش دهد .تقریبا در تمامی بیماران مقداری از چربی تزریق شده به طور دائم باقی می ماند هر چند این مقدار از بیماری به بیماری دیگر متفاوت بوده وممکن است برای بر طرف کردن کامل چین وچروک وافتادگی پوست تزریق دوم ودر بعضی موارد تزریق سوم لازم باشد .

چربی های ترانس برای زندگی انسانی ضروری نیستند و قطعاً آنها سلامت خوبی را ترویج نمی دهند. سیرابی یکی از مواد غذایی مفید برای رشد و تقویت کودکان است، چرا که دارای پروتئین و آمینواسیدهای با کیفیت و ضروری بدن است که در رشد کودکان و نوجوانان نقش بسزای داشته و کلسیم مورد نیاز آن ها را تامین کند. آنها در کبد و چربی بدن به مدتی طولانی ذخیره میشوند، بنابراین خوردن آنها در تمام وعدههای غذایی ضروری نیست. همچنین نوشیدن آب سرد و یخ پس از فعالیتهای شدید بدنى و ورزشی از مهمترین دلایل ابتلا به کبد چرب است.

دیدگاهتان را بنویسید