چربی شکم و پهلو را چگونه بسوزانیم و آب کنیم؟

برای این که کبد بتواند به درستی در بدن کار کند باید در شرایط بهینه قرار گیر، متأسفانه بیشتر افراد اهمیت داشتن یک کبد سالم را به درستی درک نمیکنند. یک مطالعه ۱۲ هفتهای بر روی ۴۶ فرد مبتلا به بیماری کبد چرب غیر الکلی، نشان داد که مصرف ۱۵۰۰ میلیگرم پودر زنجبیل در روز، سطح ALT، کلسترول بد، قند خون ناشتا و مارکر التهابی پروتئین واکنشی سی را کاهش میدهد (در مقایسه با درمان پلاسیبو). 14ـ جوشانده 30 گرم برگ آن در یک لیتر آب، برای اشخاصی که مبتلا به روماتیسم و نقرس هستند، تجویز می شود.

12ـ جوشانده آن مخلوط با دم کرده شیرین بیان، ادرارآور است وبرای اشخاصی که به سنگ کلیه و مثانه و بند آمدن ادرار مبتلا هستند، مفید است. بخشی از چرخهی کربس این است که این اسیدهای چرب به طور متابولیک طی مراحل زیادی تجزیه شده و بخشهای کوچک و کوچکتر تبدیل شده و به انرژی قابل مصرفی به نام آدنوزین تری فسفات تبدیل شوند. از آنجایی که این گروه غذایی از کالری بسیار بالایی برخوردارند، باید که در سهمهای کوچک و تنها چند بار در هفته مصرف شوند. همچنین برخی از روغنهای گیاهی که از نارگیل، نخل و کاکائو تهیه میشوند هم چربی اشباع بالایی دارند.

مولکول های چربی تک اشباع نشده با اتم های هیدروژن اشباع نمی شوند هر مولکول چربی تنها برای یک اتم هیدروژن دارد. برای کشت سیب زمینی، یک عدد سیب زمینی بزرگ را به سه قسمت تقسیم می کنند، به طوری که هر بخش حداقل یک چشم سیب زمینی داشته باشد. در برخی موارد این بیماری با علایمی مانند خستگی و احساس ناراحتی در قسمت فوقانی شکم همراه است. علائم پوسیدگی حدود یك تا دو ماه پس از برداشت تدریجاً ظاهر می گردد ، این علائم بصورت تغییر رنگ در سطح پوست غدد و بدنبال آن پوسیدگی خشك بافت غدد در محل تغییر رنگ است .

4ـ اگر رنده شده را به صورت مرهم بر روی سوختگی های سطحی بگذارید و این کار را دو ساعت به دو ساعت تکرار کنید، سوختگی به زودی التیام می یابد. استفاده از علف كش تریفلورالین بصورت بعد از كاشت و اختلاط آن با خاك سطحی بوسیله چنگك گردان یا دندانه سبك یا پاشیدن داكتال بصورت بعد از كاشت در كنترل علفهای هرزی كه جوانه می زنند مؤثر است . 10ـ اگر رنده شده یا گرد آن را در محل سوختگی های بدن، خراش های سطحی پوست، بیماری اگزما قرار دهند و روزی چند مرتبه تعویض نمایند، آنها را تسکین خواهد داد.

9ـ اگر سیب زمینی آب پز را با گیاهان یا دانه های لعاب دار (مانند قدومه، اسپرزه و غیره) به صورت جوشانده در آورند و مرهم آن را بر روی ورم ها و التهابات سطحی، کوبیدگی ها، ضرب خوردگی ها و ورم حاد انگشتان قرار دهند، اثر شفابخشی خواهد داشت. 8ـ در معالجه اسهال، ورم روده و التهاب دستگاه هاضمه از جوشانده سیب زمینی به شکل تنقیه استفاده نمایید. 13ـ جوشانده برگ و گل آن به مقدار 30 گرم در یک لیتر آب، نوشابه ای به وجود می آورد که به مقدار کمی دارای مواد مخدر و خواب آور است.

با وجود اینکه لیپید ها را می خوریم، اما بدن می توانند تمام اجزای لیپید ها را، با یک استثنا بسازد. تحقیقات نشان میدهد که افزایش مصرف پروتئین (به میزان اصولی) میتواند در کاهش وزن، چربی سوزی شکم و تقویت عضلات بدن از جمله عضلات شکم نقش داشته باشد. جگر مرغ در مبارزه با آلزایمر تاثیر دارد و ویتامین B12 موجود در آن به تقویت حافظه کمک می کند. 2ـ به علت داشتن فسفر، تقویت کننده نیروی جنسی و مغز می باشد.

سیب زمینی ها بر اساس طعم، اندازه، شكل، رنگ و میزان محتوای نشاسته ای به انواع گوناگونی تقسیم بندی می گردند. اصطلاح چربی خون عبارت است از مولکول های لیپیدی موجود در جریان خون که به 2 دسته کلسترول (LDL و HDL) و تری گلیسیرید تقسیم می شوند. آزمایش ژنتیک شامل استخراج یک نمونه از DNA موجود در خون و بررسی از نظر تغییرات ژنتیکی (جهش) است. یک پیمانه پروتئین حیوانی حاوی حدود 25 میلی گرم کلسترول است. لیپیدها یا چربی ها مواد طبیعی حیوانی یا گیاهی هستند که در آب نامحلول بوده و در بعضی از حلال های آلی مانند اتر،کلروفرم،بنزن و الکل گرم حل می شوند.

چربیهای «خوب»، چربیهای اشباع نشده هستند که در گیاهان مانند آجیل، دانههای روغنی، آووکادو و روغنهای گیاهی وجود دارند. دستورالعملهای رژیمی توصیه میکند که هر روز کمتر از ۱۰ درصد کالری از چربی اشباع شده دریافت کنید. 80 درصد سیب زمینی را آب، 20 درصد آن را مواد جامد (عمدتا نشاسته) و 5/0 درصد آن را سلولز تشكیل میدهد. توبرکول تازه سیب زمینی در حدود 60 درصد وزن خود آمیدن دارد و با این آمیدن مقداری مواد پروتئیک وجود دارد که میزان آن متغیر بوده و معمولا کم است.

سطح بالای تریگلیسرید، با بیماریهای قلبی، سکته قلبی و سکته مغزی مرتبط است به خصوص در افرادی که سطح پایینی از کلسترول خوب (موسوم به HDL) داشته باشند یا مبتلا به دیابت نوع 2 باشند. افرادی که یک یا چند عامل خطر دارند معمولا غربالگری بیشتری نیاز دارند و اغلب اولین آزمایش خود را در سنین پایین انجام میدهند. تری گلیسریدها به عنوان یک منبع ذخیره انرژی برای بدن عمل می کنند. ته نشین شده و چربی و روغنهایی که دارای جرم حجمی کمتری از آب هستند بر روی آن قرار می گیرند که این چربیها معمولا باید 15-10 روز یکبار تخلیه گردد خروجی مخزن دارای سیفونی است که حتی المقدور مانع خروج چربیها و ذرخت می گردد و در مخزن بعدی این عمل تکرار شده است و بدین ترتیب عمل حذف چربی و مواد معلق از فاضلاب صورت می پذیرد .

دنبال کردن برنامه ورزشی روزانه وزن بدن را در حد مطلوب نگه میدارد و مانع بروز بسیاری از عارضهها میشود. به طور کلی HDL در حد ۶۰ میلیگرم در دسیلیتر یا بالاتر مطلوب شمرده میشود. اسید اولئیک نیز به طور گسترده ای در سنتز فاز محلول نانوذرات کاربرد دارد، که به عنوان یک عامل سینتیکی برای کنترل اندازه و مورفولوژی نانوذرات عمل می کند. این به نظر میرسد که باهم بودن با کلسترول یک ترکیب دوم از مواد غذایی استخراج شده بود و این ترکیب ویتامین انعقاد نامیده میشود.

علت متلاشی نشدن سیب زمینیهای دسته دوم همان وجود مقدار زیادتری مواد پروتئین در آنها است که بر اثر پختن منعقد و سفت شده موجب مقاومت بیشتر سیب زمینی در مقابل گرما میگردند در چنین حالتی نسبت مواد ازته تام موجود در سیب زمینی به نشاسته حداقل 0.12 است. نوعی از ترمبوکسانها ، باعث انقباض آزاد ماهیچه و انعقاد خون است. 2. باعث ریختن مو میگردد. تمرینات با وزنه و ورزش های قلبی عروقی باعث کاهش چربی در سراسر بدن میشوند. کینوا یکی از بهترین خوراکیهای چربیسوز است که میتوانید آن را در برنامهی کاهش وزن خود بگنجانید.

سایر علائم بیماری وجود اسكلرتهای سیاه رنگ روی طوقه ، ریشه اصلی ، استولونها و غدد است . اگر مبتلا به بیماری قلبی می باشید یا قبلا دچار سکته مغزی شده اید، ممکن است اعضای خانواده شما در معرض خطر باشند. اگر این اتفاق بیافتد، علتش این است که نیکوتین موجود در دخانیات اشتها را کم می کند و سیستم سوخت و ساز بدن را به فعالیت بیشتر تحریک می کند. 11ـ ضد کم خونی است.

دیدگاهتان را بنویسید